Braterskie zakończenie roku, czyli Sylwestrowy wyjazd ZZ i kadry.

Nasza wspólna przygoda rozpoczyna się w czwartek o godzinie 15 zebraliśmy się wszyscy (w sumie było nas siedmiu) zapakowaliśmy samochód i wyruszyliśmy w stronę Kamiennej Góry. Do naszego miejsca pobytu dojechaliśmy około godziny 23, a była nim dawna remiza strażacka. Gospodynią tego domu jest Babcia Łukasza, która z wielką radością i miłością gościła nas przez następne cztery dni.

Pierwszego dnia z samego rana udaliśmy do Niemiec, a dokładnie do Branitz gdzie znajdował się park krajobrazowy księcia Hermanna von Pückler-Muskau, w którym znajdowały się m.in. dwie piramidy wykonane z ziemi.

 

 

Drugiego dnia wyruszyliśmy do Wałbrzycha, żeby odwiedzić trzeci co do wielkości zamek w Polsce, czyli Książ. Następnie udaliśmy się do palmiarni, w której znajduje się ponad 250 gatunków roślin z całego świata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeciego dnia znów zawitaliśmy do Wałbrzycha, aby odwiedzić Nieczynną już kopalnię Węgla. W godzinach popołudniowych udaliśmy się Do Bazylika Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie. W nocy powitaliśmy nowy rok, a następnego dnia wróciliśmy do Koszalina.

 

 

 

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW