Harcerska Akcja Letnia 2020 – informacje dla rodziców

Czuwaj!

Szanowni Państwo,

W związku z organizowaną przez nasze jednostki akcją letnią kierujemy do rodziców i opiekunów list, w którym tłumaczymy na czym w tym roku polegać będą organizowane przez nas zajęcia.

Mimo tego, że nie planujemy obozu w formie stałej, to wszystkie jednostki podejmą się prostszych i bezpieczniejszych form pracy. Więcej informacji w poniższym liście (integralną częścią listu jest również informator z podziałem na poszczególne jednostki i terminarzem działań)

W powyższym liście powołujemy się na poniższe wytyczne jednostek nadrzędnych:

Kluczową formalnością, o której dopełnienie prosimy rodziców i opiekunów jest wypełnienie poniższej zgody.

Podstawą prawną powyższej zgody jest poniższa uchwała Naczelnictwa ZHR (i komunikat okręgu), którą mamy obowiązek również Państwu udostępnić.

W razie jakichkolwiek Państwa pytań i wątpliwości proponujemy spotkanie w przestrzeni internetowej w czwartek 25 czerwca o godzinie 20:00 za pośrednictwem platformy Google Meet. Link do spotkania: http://meet.google.com/twt-hnye-fvc

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW