Harcerski Bieg Pokoleń

Dnia 15-tego lipca odbył się długo wyczekiwany Harcerski Bieg Pokoleń. Piękna pogoda, malownicze jezioro w tle i obecność najbliższych sprawiła, że nasi harcerze wraz z rodzicami, dziadkami i najbliższą rodziną ochoczo wyruszyli w las w poszukiwaniu nowych przygód. Na uczestników czekało sześć punktów rozłożonych w różnych miejscach. Każdy z nich stawiał wyzwanie zarówno tym młodym jak i starszym. Na punktach uczestnicy mogli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale także manualną, techniczną oraz wiedzą o społeczeństwie. Most linowy, łucznictwo, kuchnia polowa, wyścigi w workach, strzelanie do celu to tylko część atrakcji, których mogli doświadczyć nasi goście.  Na dole krótka fotorelacja z dzisiejszego dnia pełnego przygód.

 

 

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW