Harcerski Festiwal Filmowy 2017

Czuwaj!-bądź gotów  ,to hasło z którym zz zielonej wyjechał do Gdyni . Braliśmy udział w konkursie filmowym w kategorii fabularnej .Chociaż nie zajęliśmy żadnego miejsca to zyskaliśmy doświadczenie które przyda się na następny rok .  Nasz  film był fikcyjnym wyobrażeniem świata średniowiecznego . Filmie pomogła nam kompania z Białogardu , która udostępniła nam sprzęt za co jesteśmy wdzięczni . Krystian Linnik  poprzez stworzenie  Making Of: Uśpiona Legenda  pokazał jak ciężko pracowaliśmy.          Nie tylko w tej przygodzie uczestniczył ZHR ale także ZHP oraz ( Związek Harcerstwa Polskiego na Litwie ).

 

To jeden z filmów który wygrał konkurs w swojej kategorii sprawdźcie na youtube : ZHPnL – Jeden świat (Dzień Myśli Braterskiej / World Thinking Day 2015)

 

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW