Harcerskie regionalne warsztaty survivalowe – umowa podpisana!

26 czerwca spotkaliśmy się w harcówce koszalińskiego szczepu “Sztorm” w celu podpisania umowy na realizację naszego wakacyjnego projektu harcerskich regionalnych warsztatów survivalowych.

Umowa została zawarta z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Podpisy pod umową złożyli: Wicemarszałek Województwa Tomasz Sobieraj oraz podharcmistrzyni Anna Buras.

Sam projekt będzie wielkim wsparciem dla naszego środowiska w trakcie wakacyjnych przygód. Harcerze, harcerki, wędrownicy i wędrowniczki dzięki tej pomocy będą mogli przeżyć serię ciekawych warsztatów, gier i rajdów, które z pewnością na długo zostaną im w pamięci, nie tylko ze względu na zdobytą wiedzę, ale również ze względu na niesamowite przeżycia w gronie przyjaciół.

Relacje na żywo już wkrótce!

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW