Jungle Explorer V – O tym jak pokonać swoje słabości

W dniach od 03.06-05.06 odbyła się V edycja popularnego rajdu Jungle Explorer. Brało w nim udział 13 harcerzy którzy dowiedzieli się co to znaczy 73 kilometrów wędrówki ze swoimi braćmi oraz spanie w namiotach i szałasach. Trasa wyglądała następująco: 1 dzień Grzybnica-Wełdkowo, 2 dzień Wełdkowo-Jezioro Kwiecko aż wreszcie w ostatnim 3 dniu dotrzeć do upragnionego Polanowa.LUCA3016

Niestety nie wszystko było świetne ponieważ pęcherze na stopach oraz pozdzierane ramiona od plecaków dawały chwilę zwątpienia. Podczas wędrówki harcerze zwiedzili: Kapliczkę w Lesie, Elektrownię w Żydowie, Lasy Polanowskie i Bobolickie, Świętą Górę Polanowską oraz Dżungle. LUCA3287

I tak oto V edycja Jungle Explorer dobiegła końca. Dziękujemy HO Filipowi Gonciarkowi i ćw. Wiktorowi Liśkiewiczowi za zorganizowanie Rajdu, atrakcji, wyżywienia i wszystkiego co było potrzebne do odbycia się rajdu. Niestety uczestnicy będą się jeszcze zmagali z czasem oczekując na upragnione koszulki, potwierdzające że byli uczestnikami Jungla, oraz na filmik, którym zajmie się ćw. Dominik Jaworski

 

 

 

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW