Kolejny rok harcerski za nami!

“Wszystko co dobre szybko się kończy”
Rok szkolny minął w oka mgnieniu tak, samo jak rok harcerski. A zakończyłyśmy go zbiórką Związku Drużyn. Zaczęłyśmy momentem pełnym emocji i wzruszeń. Mianowicie na apelu  dh. trop. Monika Olejnik oddała zastęp Czarny Bez dh. och. Agacie Zając. Dziękujemy Monice za pełnioną służbę i wszystkie harcerskie przygody , a Agatce życzymy niezapomnianych chwil i czerpania radości z nowej funkcji. To nie koniec wrażeń ! Monika oddając zastęp tym samym została przyjęta do drużyny naszych kochany wędrowniczek “Tropaeolum”. Następnie wszystkie ruszyłyśmy na górę piaskową by rozpalić obrzędowe ognisko. Niestety mimo wielkich chęci nie udało nam się tego dokonać. Złapał nas paskudny deszcz. Pożegnałyśmy się zawiązując krąg i obiecałyśmy sobie następne spotkanie po koloni, obozie, na który jedziemy już za 6 dni. Oczekujemy go z niecierpliwością 🙂

Do zobaczenia !

Czuwaj !

 

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW