Pierwsze takie Harce Ćwików!

Dnia 05.11.2016 odbyły się harce ćwików mające na celu sprawdzenia ich umiejętności w terenie o porze nocnej. Wszyscy spotkali się o 18;30 na schodach. Opiekunami harców  było 3 instruktorów : x.phm. Łukasz Gąsiorowski HR, pwd. Tomasz Stawski HO oraz Filip Gonciarek HO. Na harce zgłosiło się 10 śmiałków : wyw. Jakub Kuras, wyw. Adrian Buchholz, wyw. Mikołaj Atałap, wyw. Wojciech Zmysłowski, ćw. Kacper Fleta, ćw. Dominik Jaworski, ćw. Maciej Kupniewski, ćw. Konrad Nowakowski, ćw. Maciej Sławiński oraz ćw. Artur Atałap. Śmiałkowie wzieli udział w grze gdzie musieli szukać zadań na określonym terenie i przy okazji walczyć pomiędzy sobą. Nie obyło się bez przygód 🙂 niektórzy spotkali dziki niektórzy sarny jeszcze inni dresy. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i po krótkiej gawędzie na Stacji Shell wszyscy zostali odwiezieni do domów

img_6533

img_6537

Niestety zdjęcia z lasu i naszych przygód wyszły całe czarne, przez co postanowiliśmy je sobie w  tym miejscu darować 🙂

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW