Usłyszeli o tym Alek, Zośka i Rudy… Mamy nowego instruktora!

img_0016

26 listopada 2016 roku, o brzasku dnia, spoczywający na warszawskich Powązkach Rudy, Alek i Zośka oraz grono instruktorów Północno-Zachodniej Chorągwi Harcerzy ZHR usłyszeli piękne słowa zobowiązania instruktorskiego:

img_0031Ja, Filip Gonciarek, przyjmuję na siebie obowiązki instruktora harcerskiego. Swoją pracą wychowawczą pragnę jak najlepiej służyć Bogu, Polsce i bliźnim, wychowując dzieci i młodzież na świadomych, prawych i odpowiedzialnych ludzi, w myśl ideałów harcerskich. Zobowiązuję się stale pracować nad sobą i pogłębiać swoją wiedzę instruktorską. Powierzonych mi obowiązków nie opuszczę samowolnie.

Wyjątkowe to słowa, słowa zobowiązania, które trzeba realizować całym swoim życiem. Pamiętając o zdaniu wypowiedzianym przez “Chudego Wilka” …zadaniem instruktora jest dawać, a nie brać, Filipa witamy w naszym gronie instruktorskim, życzymy mu dużo sił i niegasnącego entuzjazmu w poszukiwaniu ideałów!

 

A kiedyś było tak…

 

luca6773

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW