Manewry Patrolu 02.03.2019r

Miejsce: Planeta ziemia
Sektor: Naćmierz
Misja: Zrobić porządek

Raport szczegółowy:
Dnia 01.03.2019r
Patrol zielonej dostał rozkaz przemieszczenia się na teren wyznaczony przez dowództwo Kadry. Z dnia 01.03.2019 na 02.03.2019 o godzinie 4.40 po naprawie i zsynchronizowaniu łączności krótkofalarskiej, padł pierwszy rozkaz. Rozkaz wymarszu.
Jednostka poruszała się w wozie cywilnym typu Mrecedes (biały-rejestracja ZK-P47R0L) oraz Opel Corsa (niebieski)
Na miejscu czekał łącznik z ALBRP.
Po wstępnej analizie i brawurowym zwiedzie terenu, dowiedzieliśmy się że celem naszej misji jest dozbrojenie się i obrona bazy polowej przez ZZ-em (tymczasowo wrogą jednostką). Nie zostało nam nic tylko się ufortyfikował i czekać na przeciwnika. Szybko się przekonaliśmy że zasypanie okien gruzem rozstawienie min (również tych ciepłych*) wśród śmieci na schodach czy tez rozstawienie anteny radiowej nie da nam przewagi jeśli łączność padnie.
Ale na szczęście to wroga łączność poległa, a kanał na którym nadawali ~997~ był przez nas stale podsłuchiwany.
Teren bitwy rozgrywał się na około 0.13 km2


Przeprowadzone na niej zostały następujące rodzaje starć: obrona bazy, szturm na bazę wroga, podłożenie bomby w miejscu detonacji oraz nocna akcja.
A jak na każdych manewrach, dochodzi do takiego momentu kiedy „Kuchnie polowe, diabli wiedzą gdzie…” Dlatego tez dowództwo postarali się abyśmy za pomocą uprzęży i lin zdobyli nasze racje żywnościowe
Po pysznym obiedzie doszło do ostatecznego nocnego starcia pod osłoną mroku, które zadecydowało o finalnej victorii.


Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW