Metalurgia, hemoglobina – taka sytuacja.

Czuwaj!


Wiele już razy wspominaliśmy już, że nasi harcerze mają różne zainteresowania. Jedni lubią lotnictwo, inni informatykę, następni retro sprzęt i chemię, zaś inni nazywają się Konrad i interesują się wszystkim wymienionym naraz, ale nie on jest bohaterem naszej historii, tylko jego młodszy brat, Michał zafascynowany hutnictwem.

Zorganizował nam profesjonalną zbiórkę dotyczącą metalurgii, tj. wytapiania, skrawania i piłowania metalu. Poruszyliśmy także wiele tematów związanych z chemią i przeprowadziliśmy mnóstwo doświadczeń w tym zakresie.

Zwieńczeniem naszej nauki było wykonanie przypinki Patrolu, przedstawiającej różę wiatrów z literą “p” w środku, którą dumnie noszę ja, Łukasz Kajdan.

Michał pełni funkcję zastępowego w drużynie, przy której służymy – to jest 1 Koszalińska Drużyna Harcerzy “Zielona”

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW