Miłosierdzia chcę! Pielgrzymka Koszalin – Myślibórz

Tegoroczna piesza pielgrzymka miłosierdzia do Myśliborza wyrusza pod hasłem:

 Misericordia io voglio!

Miłosierdzia chcę!

Hasło to przyświecało między innymi tegorocznemu Świętu Życia, które we Włoszech przeżywała charyzmatyczna Wspólnota Cenacolo. Hasło to ma nam pokazać, że miłosierdzie to dar dla każdego, kto tylko go chce.

DSC_0660

Nie potrzeba wiele, by wyruszyć, gdyż o prawie wszystko zatroskał się Jezus działający przez dobrych ludzi, którzy od wszystkich szesnastu edycji pielgrzymki przyjmują nas w swoich domach, plebaniach, szkołach lub przygotowują posiłki na trasie i na trasę.

Wyruszamy we wtorek 16.08. po Mszy Świętej o godzinie 7:00 w Koszalińskiej Katedrze. Wracamy autokarem 25.08 w godzinach wieczornych.

Lista rzeczy:
Zgoda rodzica (Załącznik na dole)
Karimata, śpiwór
Bielizna
Mundur kompletny
Ciuchy na drogę (najlepiej wygodne spodenki i sprawdzone adidasy)
Czapka
Coś przeciwdeszczowego
Mały plecak na drogę.
Kieszonkowe
Różaniec
Pismo Święte
Dobry humor
Rzeczy do mycia, ręcznik
Ogólnie wszystko co wedle uznania jest nam potrzebne na 10 dni. Wszystkie rzeczy jadą na pace, która przewozi nasze bagaże między noclegami, więc nie ma co się bać, że będzie ciężko. Te 225 km przejdziemy w mgnieniu oka i jeszcze będzie nam za mało 🙂

plakat Myślibórz 2016

Zgoda rodziców na pielgrzymkę – doc

Zgoda rodziców na pielgrzymkę – pdf

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW