Misja 1% Wesprzyj ZHR w Koszalinie

Drodzy Rodzice, Przyjaciele!

ZHR jest wspólnotą, której członkowie we współczesnym społeczeństwie  są wierni tradycyjnemu Przyrzeczeniu i Prawu Harcerskiemu. W Koszalinie działamy już od 25 lat. Tworzymy silne liczebne  środowisko, w tym 6 jednostkach gromadach, patrolach i drużynach – skupiamy ponad 150 dziewcząt i chłopców. 

Gdzie nas widać i słychać?

    Płonie w nas młoda krew, nie boimy się stawiać czoła wyzwaniom  dlatego:

Jeździmy na letnie obozy

Gdzie budujemy niezwykłe konstrukcje

Góry również nie są nam straszne

Odtwórz wideo

Oprócz dziesiątek obozów oraz zimowisk również odbyły się już tysiące zbiórek, setki rajdów
i biwaków, a swoich planów i marzeń mamy coraz więcej. Jednak bez Was nie wyobrażamy sobie naszej służby. Dlatego chcielibyśmy Was prosić o wsparcie. Podarujcie nam swój 1%, abyśmy dalej mogli budować naszą przyszłość.

 

Jak można nam pomóc?

Wystarczy, że w swoich rozliczeniach podatkowych przekażą Państwo 1% na Stowarzyszenie „Vocatio Dei”. Dzięki temu stowarzyszeniu, w którego zarządzie zasiadają nasi instruktorzy, możemy całą otrzymaną kwotę przekazać na naszą harcerską działalność. 

Stowarzyszenie „Vocatio Dei” KRS: 0000248689

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW