Rajd Harce Koszalińskie dobiegł końca

W ostatni poniedziałek wróciliśmy z Rajdu Harce Koszalińskie. W arcytrudnym rajdzie uczestniczyły Ogrody, Zielona i Zdrój. Odwiedzili nas też druhowie – drużynowy i przyboczny – z Szarej. Pokonaliśmy z milion kilometrów, ale co to dla Nas Emotikon grin Za równo harcerze jak i harcerki mieli pole do popisu aby pokonać swoje słabości i każdego wieczora, po wyczerpującej trasie dotrzeć do szkół, aby skorzystać z uroków cudownej, płaskiej, kojącej bóle podłogi.
Choć całą noc wietrzyliśmy salę i chrapaliśmy budząc harcerki to efekty uboczne rajdu dawały się we znaki. Swoją drogą pęcherze, skręcone kostki i innego tego rodzaju wynalazki. Na szczęście swoją drogą. Bo nasza droga mimo wszystko z pewnością udana Emotikon smile

Na facebooku wrzuciliśmy na razie parę fotek:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1535561710087108&id=100008998818679

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW