Rekolekcje ZZ’tu w Warszawie !

Sobota, późny wieczór. Dzwoni telefon, szybka decyzja. W niedziele po mszy pakujemy się do auta, do końca nie wiedząc gdzie jedziemy, Wyruszamy ! Sześć godzin później mijamy znak otwierający wrota do stolicy naszej ojczyzny… Warszawy. Wyjazd był prowadzony przez Filipa Gonciarka z którym mieliśmy okazje spędzić ten czas w formie ” Rekolekcji “, podczas gdy nasz drużynowy “Ixu” zagłębiał się w doktorat na uczelni … tzw. “Studia”

Dzień pierwszy, w którym poznawaliśmy smak Warszawy oraz spotkaliśmy się z Greko-katolickim “Księdzem” który zdradził nam kilka sekretów na temat modlitwy

 

Drugiego dnia mieliśmy okazje zwiedzić park na Wilanowie i pogłębić swoją wiarę oraz spotkać się z Siostrami z zakonu  “Małych Sióstr Jezusa”  i świętować urodziny Kacpra

 

Trzeciego (Niestety ostatniego) dnia musieliśmy wracać do swoich obowiązków w Koszalinie lecz wcześniej spotkaliśmy się z Księdzem Piotrem Pawlukiewiczem

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW