Rodzinny Turniej Sportowy 2019 r.

2 czerwca 2019 r.,orlik na osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie, dziewięć wspaniałych drużyn, siła i współpraca. To właśnie wtedy harcerze i harcerki, zuchy i zuchenki, wędrownicy i wędrowniczki wraz ze swoimi najbliższymi udali się na kolejną niesamowitą przygodę . Turniej Sportowy organizowany przez kadrę koszalińskiego Szczepu “Sztorm” rozpoczął się wspólną rozgrzewką przy muzyce. Każdy z nas poczuł wtedy już pierwszy zew ducha walki. Zaraz po tym udaliśmy się na ognisko, gdzie posililiśmy się pysznymi kiełbaskami. Najedzeni byliśmy gotowi, aby stoczyć pierwsze bitwy. Na dziewięć niezwykle silnych i zgranych zespołów czekały 3 konkurencje : piłka nożna, zbijak, siatkówka. Każdy z nich zacięcie walczył i nie poddawał się. Po konkurencjach przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Tegorocznymi zwycięstwami naszego rodzinnego turnieju sportowego została drużyna Mamusiek ! Nasze kochane Mamy zostały nagrodzone pięknym pucharem, a dzieciaki w domach mogły liczyć na pyszny obiad.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok !

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW