23 listopada 2019

Sekcje pasji

Sekcje pasji - stań się mistrzem !

Sekcja informatyczno/modelarska

Czy należysz do osób, które codziennie siadając do komputera zastanawiają się jak to wszystko działa? Chcesz uchronić się od wirusów komputerowych oraz usprawnić swój komputer? Chcesz ujarzmić metody druku 3D? Tak zgadza się ta sekcja jest stworzona właśnie dla ciebie! Razem nauczymy się programowania, będziemy drukować modele 3d a do tego będziemy zdobywać SPRAWNOŚCI.

Spotykamy się co drugi wtorek o godzinie 18 w harcówce

Koordynator: ćw Maciej Sławiński

Sekcja majsterkowa

Zawsze marzyłeś aby zostać bohaterem swojego domu? Aby montaż kontaktu czy wkręcenie żarówki nie były tobie straszne, a gdy w domu potrzebna będzie szafa będziesz umiał ją złożyć? Warsztat w naszej harcówce czeka na Ciebie, przyjdź i zamień swoje marzenia w czyn! 

Spotykamy się 

5.12.2019

Koordynator: ćw Adrian Buchholz

 

Sekcja medialna

Oglądając Hollywoodzkie dzieła marzy ci się nagrywać swoje filmy, pisać scenariusze, obsługiwać kamery, lub latać dronem? Przyjdź na sekcje medialną na której nasz mistrz w dziedzinie kina akcji Krystian Linnik nauczy cię sztuki tworzenia filmów.

Spotykamy się 

05.12.2019

10.12.2019

Koordynator:  pwd Krystian Linnik HR

 

Klub krótkofalarski

Zawsze marzyłeś o porozmawianiu z kimś za granicą, lub na drugim końcu polski? Pasjonujesz się łącznością radiową, planujesz zrobić licencję radiową? Przyjdź i zobacz sekcję radiową, prowadzoną przez wykwalifikowanych specjalistów.

Spotykamy się w każdy czwartek o 17:00

Koordynator: ćw Jakub Kuras

 

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW