Tworzymy własne modele – Fajne Granty T-Mobile 2018

                                                                                                                                                                                                                    

Za nami już drugie spotkanie naszego kółka zajmującego się drukiem 3d, podczas którego uczestnicy uczyli się modelowania w programie Sculptris. Niesamowitym uczuciem jest dotknięcie modelu, który stworzyliśmy w programie do modelowania 3d, jakim był miś. Przed nami dużo pracy przy modelowaniu oraz czasu który spędzimy na drukowaniu naszych prac. To wszystko nie było by możliwe gdyby nie T-Moblie i fundacja CoderDojo. To właśnie dzięki nim możemy korzystać z nowoczesnej drukarki 3d.

                                                                                                                                                            

          

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW