Wędrówka do Rosnowa

Czuwaj!

Patrol, choć w niepełnym składzie, działa nieprzerwanie.
10.01.2019 r. kwatermistrz poinformował nas o wędrówce drużyny z Rosnowa do Koszalina za dwa dni. Uznałem z Kubą, że Patrol stać na więcej. Postanowiliśmy przejść dłuższą trasę z Koszalina do Rosnowa i razem z drużyną wrócić do domu. Zgodnie z Kubą podnieśliśmy rękawicę i daliśmy z siebie wszystko.

Zaczęło się to wczesnym rankiem pobudką w naszych domach gdzieś koło godziny 6. Wychodząc z Koszalina nie przejmowaliśmy się kilometrami przed nami, tylko wspólnie rozmawialiśmy o planach na przyszłość w Wędrownictwie Koszalińskim.

Gdy zawędrowaliśmy do Rosnowa, okazało się, że dotarliśmy na miejsce prawie godzinę przed czasem. Byliśmy dumni ze swojego osiągnięcia, jednak świadomi czekającej nas drogi powrotnej. Drużyna po przybyciu na miejsce kolejką wąskotorową wyraziła podziw dla naszych działań, a zaraz potem udaliśmy się drogą powrotną do naszego miasta. Jak dobrze wiecie, w towarzystwie zawsze raźniej, tak było i wtedy. Czas wędrówki zleciał bardzo szybko, jednocześnie udowadniając niedowiarkom:

Patrol Potrafi!


Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW