Wrzesień – ambitnie i bezpiecznie w nowy rok harcerski

Mimo, że dopiero skończył się pierwszy miesiąc roku szkolnego to harcerze z 1. Koszalińskiej Drużyny Harcerzy „Zielona” im. Marszałka Józefa Piłsudskiego mają za sobą ogromną ilość ciekawych i wartościowych spotkań. Pierwsze spotkanie z naszymi rozpoczynającymi się projektami zawierało w sobie wszystko co najnudniejsze… Tylko przedstawienie planu na najbliższe tygodnie, lecz na szczęście zostało bardzo miło odebrane przez całe zgromadzenie. Zarówno przyboczni jak i całe zastępy opuszczając sale z zniecierpliwieniem czekali na następne spotkania, które mały być realizacją przedstawionych projektów i takie właśnie były. Harcerze obecni na zajęciach poznawali tajniki stolarki. Każdy z nich rozpoczął także grupowy projekt mający na celu stworzenie własnych dzieł w drewnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW