Warsztaty z pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży oraz międzypokoleniowe harcerskie warsztaty dla ojców i ich synów.

Mimo, że dopiero skończył się pierwszy miesiąc roku szkolnego to harcerze z 1. Koszalińskiej Drużyny Harcerzy “Zielona” im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dzięki udziałowi w programach społecznik mają za sobą ogromną ilość ciekawych i wartościowych spotkań. Pierwsze spotkanie z naszymi rozpoczynającymi się projektami zawierało w sobie wszystko co najnudniejsze… Tylko przedstawienie planu na najbliższe tygodnie, lecz na szczęście zostało bardzo miło odebrane przez całe zgromadzenie. Zarówno przyboczni jak i całe zastępy opuszczając sale z zniecierpliwieniem czekali na następne spotkania, które mały być realizacją przedstawionych projektów i takie właśnie były. Harcerze obecni na zajęciach poznawali tajniki stolarki. Każdy z nich rozpoczął także grupowy projekt mający na celu stworzenie własnych dzieł w drewnie.

#pomorzezachodnie #społecznik

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW