Zlot Zachodniopomorskiej Chorągwi Harcerek

W tę niedzielę, również wróciłyśmy ze Zlotu Chorągwi i również w Golczewie! Jednak my swoją przepiękną przygodę rozpoczęłyśmy na wzgórzu, pod starą Basztą, której strzegła fosa.

Na zlot wyruszyłyśmy w prawie pełnym składzie, jednak nie było z nami jednej naszej przybocznej. Pewnie zastanawiacie się dlaczego? Nie dlatego, że pokonała ją sesja, o nie! Ale dlatego, że pwd. Nikola Jedynak wędr, została KOMENDANTKĄ GNIAZDA ZUCHOWEGO! To bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie, które zostało powierzone Nikoli, uznała je jako nowe doświadczenie i misję, którą wykonała bez żadnych zastrzeżeń. Dlatego mimo braku jej w naszym Gnieździe jesteśmy bardzo, bardzo z niej dumne!

Nasz wyjazd obfitował w różnego rodzaju zajęcia, gry, ćwiczenia, konkurs kulinarny na kuchni polowej. Wzięłyśmy udział w Jarmarku Talentów. U nas można było wykonać String art, a na koniec wyszła z tego piękna deska z napisem “Zachodniopomorska Chorągiew Harcerek ZHR”, nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i z tego powodu bardzo nam miło!

Musimy pochwalić się jeszcze jedną rzeczą, prawdopodobnie była to nasza jedyna okazja, aby wziąć udział w śpiewograniu, które odbyło się w Baszcie! Musimy jednogłośnie powiedzieć, że to naprawdę świetne miejsce do takich pomysłów 🙂

Dziękujemy wszystkim drużynom, które przybyły na Zlot i podjęły takie samo wyzwanie jak my. Mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem!

 

 

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW