Nie było obozu ale i tak było świetnie!

Harcerska Akcja Letnia w wykonaniu 1 KDH Zielona dobiegła końca. Przeżyliśmy wiele przygód i spędziliśmy dobrze i bezpiecznie czas po długiej przerwie w naszych zbiórkach. Te wakacje, inne niż wszystkie, wcale nie były gorsze. Każda zbiórka była całkowicie innym nowym pomysłowym zajęciem.

Za nami: bushcraft, terenoznawstwo, teleskopy, mikroskopy, krótkofalarstwo, elektryka, zajęcia foto-wideo, alpinistyka, samarytanka, pierwsza pomoc, wędrówki, rajd rowerowy, manewry drużyny, spływ pontonowy, ASG, Niedzielne Msze Święte w Sanktuarium na Górze Chełmskiej, Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską i wiele innych bardzo rozwojowych zajęć...

Prezentujemy pare zdjęć z tego czasu:

Wiele sprzętu, którego użyliśmy podczas tegorocznej akcji letniej, nie mielibyśmy szansy zakupić gdyby nie wsparcie z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach realizacji zadania publicznego pt. Rozwój potencjału i stworzenie bazy logistyczno- programowej Obwodu Koszalińskiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Środkowopomorski ZHR

FREE
VIEW