Drodzy wszyscy!
Całe emocje związane z Turniejem Drużyn Puszczańskich już opadły, ale my nie odpoczywamy od przygotowań i stresu. Chcialybyśmy ogłosić wszem i wobec, że nasze zastępowe z kadrą na czele pilnie przygotowywują się do Zlotu Złotych Koniczyn, bo co tu dużo mówić.. W tym roku również otrzymałyśmy najwyzsze miano w całej Organizacji Harcerek! Ba! w tym roku mamy ten zaszczyt by reprezentować całą Chorągiew, ponieważ jako jedyne w roku harcerskim 2018/2019 otrzymałyśmy to miano w naszej Chorągwi. Jesteśmy naprawdę niesamowicie podekscytowane, bo takie nagrody nie chodzą spacerkiem i nie zdobywa się ich od tak. Znowu udało nam się udowodnić, że to nie o siłę fizyczną chodzi, ale właśnie o wolę walki. W końcu nie każdemu udaje się wypracować poziom drużyny Złotej Koniczyny w roku ponaborowym prawda? Wyjeżdżamy w przyszły piątek (11.10) przed godziną 7.00, więc jeśli ktoś chciałby przyjechać na dworzec nas pożegnać, radzimy się położyć wcześnie spać 🙂


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.