Czuwaj!

W drugi weekend września spotkaliśmy się na rozpoczęciu nowego roku harcerskiego 2019/2020. Tegoroczne wydarzenie podzieliliśmy na dwa dni.

W sobotę o godzinę 10:00 spotkaliśmy się na wspólnym apelu koszalińskiego Szczepu “Sztorm” u podnóży góry Chełmskiej (na potocznie zwanych schodach). Po apelu każda jednostka udała się na oddzielne zbiórki. W ich trakcie wędrownicy, harcerze, wędrowniczki, harcerki oraz zuchenki brali udział grach oraz ogniskach. 

Niedziele spędziliśmy wspólnie z naszymi rodzinami oraz przyjaciółmi na wspólnej Mszy Świętej oraz grillu w malowniczych terenach miejscowości Przytok w miejscu postojowym Zielona Klasa (Nadleśnictwo Karnieszewice). 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.