28 września, 4 nasze druhny – Agata, Amelia, Oliwia i Ola z samego rana rozpoczęły swoją wędrówkę do Sianowa. Przy Sanktuarium otrzymały mapę i rozpoczęły piękną jesienną drogę. Gdy, dotarły do blasków ognia ich przygoda w drużynie harcerek zakończyła się, by ustąpić miejsca nowej przygodzie – wędrowniczej!

Bardzo dziękujemy każdej z dziewczyn, za wspólnie przeżywane radości, przygody, nieprzespane noce pełne rozmów. Cały Ogród trzyma za was kciuki, byście teraz mogły rozpocząć pielęgnacje tego jednego, wybranego kwiata – Nasturcji. I by wasza służba, była wyjątkowa. Z niecierpliwością oczekujemy wieści o waszych wędrowniczych sukcesach!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.