Nadeszła pora na omówienie roku czwartego!  

W tym okresie nasza aktywność nie ograniczała się do wspólnych herbatek. Znów dużo podróżowałyśmy. Miasta, które zobaczyłyśmy to Gdańsk, gdzie byłyśmy na biwaku, Zakopane, gdzie spędziłyśmy ferie zimowe oraz Gniezno, Kraków, Warszawa i Poznań wchodzące w plan obozu wędrownego. Po raz kolejny odwiedziłyśmy Myślibórz na pielgrzymce oraz Lednicę i Skrzatusz, aby pełnić służbę harcerską. Zaangażowałyśmy się również w pomoc przy organizacji marszu dla życia i rodziny, a także Wigilii szczepu. W grudniu sprzedawałyśmy własne wypieki na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Oprócz tego nie zabrakło nas na DMB. Warto wspomnieć, że miałyśmy przyjemność posłuchać koncertu Studia Accantus, po którym zostałyśmy zaproszone za kulisy! A co najważniejsze, nasza jednostka zyskała nową drużynową – Hanię! 

“Jedyne, co miało jakieś znaczenie, to to, że znalazłem mojego pierwszego przyjaciela, a tym samym zacząłem naprawdę żyć.”
– Tove Jansson 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.