W długi weekend postanowiliśmy udać się na 4-dniowy biwak, w dalsze teren, do nadmorskiego Jarosławca. 

W trakcie biwaku drużyna wzięła udział w świeczkowiskach, ognisku, grach terenowych, apelach oraz grze nocnej. Atrakcjami w terenie były punkty z przeciąganiem skrzyni po linie, saperem z rozwieszonymi sznurkami pomiędzy drzewami, wypatrywanie znaków przez lornetkę oraz strzelanie z wiatrówek.

W niedziele udaliśmy się na grę ASG, a następni wspólnie pojechaliśmy do Ustki aby zwiedzić statek SAR-u oraz port. Wieczorem wspólnie z koszalińskimi instruktorkami ZHR, które przyjechały do nas z Koszalina, wieliśmy udział we Mszy Św. Zwieńczeniem dnia było ognisko w ramach ogólnopolskiej akcji “Ogień Niepodległości“.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.