Czuwaj!

W ubiegłą sobotę (22.02.2020) odbyły się zawody krótkofalarskie z okazji DMB (Dzień Myśli Braterskiej). Zawody zostały zorganizowane przez Harcerski Klub Łączności SP3ZAC z Poznania. Konkurencja polegała na tym, aby wykonać jak najwięcej łączności ze stacjami pracującymi na danym pasmie częstotliwości. Jako klub SP1ZHR udało nam się wykonać, aż 22 takie łączności, z czego jesteśmy bardzo dumni. Owoc tych łączności można zobaczyć w załączniku. Nie spoczywamy na laurach tylko bierzemy się do ciężkiej pracy, aby w przyszłych zawodach liczba łączności była dwa razy większa. Do usłyszenia na falach eteru.  

Vy 73 & CZUWAJ!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.