Podczas raczej ponurej i, można by rzec, samotnej kwarantanny my wracamy pamięcią do wydarzenia, na którym spotkało się wiele (!) ludzi. Otwierając drzwi auli I LO im. S. Dubois w Koszalinie dnia 15 listopada roku 2019, wchodziliśmy w lata odległe, chociaż trochę zróżnicowane. Mijaliśmy lata 50 wieku ubiegłego, słuchaliśmy koncertu obok lat 20, natomiast ciasto nakładaliśmy sobie rozmawiając z 35 rokiem. Jak to możliwe? Nasze wędrowniczki zorganizowały galę, nie byle jaką, galę 5-lecia istnienia drużyny. Trzeba im przyznać, zabawa była wspaniała, jedzenie przepyszne a klimat iście przyjazny i pełen miłości. Zdjęcia raczej nie oddadzą wyjątkowości i cudowności tego wydarzenia, ale zawsze warto próbować . Jak to mówią, do napisania!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.