18 stycznia 2020 roku odbył się HDS, czyli Harcerski Dzień Skupienia. Tego dnia nasz szczep miał zbiórkę, która rozpoczęła się Mszą świętą w sanktuarium na górze Chełmskiej. Po mszy był apel na którym zostało otwartych i zamkniętych wiele nowych sprawności. Kadra przydzieliła zadania zastępom, rozpoczęła się gra. Naszym zadaniem było zapoznanie się z sylwetką błogosławionej Helenki Kmieć. Gra była fascynująca i bardzo ciekawa, dowiedzieliśmy się z niej w jaki sposób szukać odpowiedzi na swoje pytanie w Piśmie Świętym. Cała zbiórka zakończyła się krótkim ogniskiem i zawiązaniem kręgu. 

PS warto wspomnieć że na zbiórce 3 Druhny Zosia, Julia i Maja otrzymały lilijki 

Czuwaj! 

och. Maja Chłodnicka


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.