Czuwaj! Od pewnego czasu nasz kraj walczy na śmierć i życie z wiruse COVID-19. Rycerzami podczas tej walki są lekarze, oraz inni pracownicy służby zdrowia, już teraz chcemy im podziękować za ofiarną służbę drugiemu człowiekowi.

Na wielu stronach internetowych możemy przeczytać że w szpitalach i nie tylko brakuje podstawowych środków ochrony, m.in. przyłbic, dlatego posiadając drukarkę 3d, którą wygraliśmy w programie Fajnegranty T-moblie 2018, chcieliśmy przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji drukowania przyłbic.

Kilka dni temu dołączyliśmy do zespołu Holistic Dent Hanna Suckiel-Góra oraz Tomasza Pajor w jego pracowni Druk 3D Koszalin “Kapitał”, w którym zajmujemy się drukowaniem na drukarce 3d opasek, które przekazujemy Pani Hannie, która składa wszystko w całość. Jest nam niezmiernie miło że możemy pomagać drugiemu człowiekowi w obecnych czasach!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.