Od miesięcy planowany wspólny wyjazd my-wędrowniczki, zastępowe i instruktorki. Wszystko po to by poznać się z innej strony, aktywnie wypocząć w pięknych Jezierzanach. Spacer brzegiem morza, świeże powietrze, trochę lasu. Po prostu być ze sobą. Ktoś miał jednak inne plany. Marzec zaskoczył nas wszystkich, co nie oznacza, że wszystkie plany zmieniły się całkowicie. Jedna, druga odprawa, burza mózgów i stos pomysłów jak zrobić e-majówkę. 

Efekt jest taki, że za chwilę zasiadamy, każda u siebie przed urządzeniem, by wspólnie przeżyć nasz majówkowy wyjazd online. Jak to wyjdzie – damy znać. Tymczasem łączymy się majówką na skypie. Do napisania!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.