Harcerska Akcja Letnia w wykonaniu 1 KDH Zielona dobiegła końca. Przeżyliśmy wiele przygód i spędziliśmy dobrze i bezpiecznie czas po długiej przerwie w naszych zbiórkach. Te wakacje, inne niż wszystkie, wcale nie były gorsze. Każda zbiórka była całkowicie innym nowym pomysłowym zajęciem.

Za nami: bushcraft, terenoznawstwo, teleskopy, mikroskopy, krótkofalarstwo, elektryka, zajęcia foto-wideo, alpinistyka, samarytanka, pierwsza pomoc, wędrówki, rajd rowerowy, manewry drużyny, spływ pontonowy, ASG, Niedzielne Msze Święte w Sanktuarium na Górze Chełmskiej, Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską i wiele innych bardzo rozwojowych zajęć.

Prezentujemy pare zdjęć z tego czasu:

Wiele sprzętu, którego użyliśmy podczas tegorocznej akcji letniej, nie mielibyśmy szansy zakupić gdyby nie wsparcie z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach realizacji zadania publicznego pt.  Rozwój potencjału i stworzenie bazy logistyczno- programowej Obwodu Koszalińskiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Harcerska Akcja Letnia w wykonaniu 1 KDH Zielona dobiegła końca. Przeżyliśmy wiele przygód i spędziliśmy dobrze i bezpiecznie czas po długiej przerwie w naszych zbiórkach. Te wakacje, inne niż wszystkie, wcale nie były gorsze. Każda zbiórka była całkowicie innym nowym pomysłowym zajęciem.

Za nami: bushcraft, terenoznawstwo, teleskopy, mikroskopy, krótkofalarstwo, elektryka, zajęcia foto-wideo, alpinistyka, samarytanka, pierwsza pomoc, wędrówki, rajd rowerowy, manewry drużyny, spływ pontonowy, ASG, Niedzielne Msze Święte w Sanktuarium na Górze Chełmskiej, Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską i wiele innych bardzo rozwojowych zajęć.

Prezentujemy pare zdjęć z tego czasu:

Wiele sprzętu, którego użyliśmy podczas tegorocznej akcji letniej, nie mielibyśmy szansy zakupić gdyby nie wsparcie z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach realizacji zadania publicznego pt.  Rozwój potencjału i stworzenie bazy logistyczno- programowej Obwodu Koszalińskiego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Kategorie: