Czuwaj !!!

W tym roku Harcerska Akcja Zimowa odbędzie się w formie pół koloni. Dokładne informacje dotyczące terminów oraz miejsca rozpoczęcia poszczególnych zbiórek zostaną przekazane do Państwa poprzez SMS. Każdy uczestnik pół koloni zobowiązany jest do dostarczenia karty uczestnika do której link znajduje się poniżej. Kary należy wypełnić do 23.01 br. W najbliższym czasie planujemy zorganizować spotkanie, na którym będziecie mogli Państwo zadać ewentualne pytania. O dokładnej dacie spotkanie poinformujemy również poprzez SMS.

Numer kontaktowy:

Drużynowy – phm. Łukasz Gąsiorowski – 606 605 694

karta uczestnika


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.