W piątek 24.03 wyjechaliśmy na biwak harcerski do Rosnowa. Na wyjeździe dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy o historii proporca naszej drużyny. Wspólnie wykonywaliśmy wymagające zadania, dzięki którym pomyślnie przeszyliśmy przez próbę jego ponownego zdobycia. Na apelu drużynowy ks. phm. Łukasz Gąsiorowski HR powołał na funkcję przybocznego 1 KDH „Zielona” ćwika Dariusa Ramiana. Tym samym zastępowym w zastępie Wilki został młodzik Hubert Jaworski. 

Podczas harcerskich gier rozwiązywaliśmy trudne zagadki logiczne i budowaliśmy statki nadające się do wodowania. Poznaliśmy dokładnie topografię Rosnowa i jego okolic. Dzięki rozmaitym wyzwaniom udowodniliśmy, że jesteśmy godni noszenia proporca naszej drużyny i wciąż możemy stawiać sobie jeszcze ambitniejsze cele.

Tekst opracował mł. Hubert Jaworski 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.